Eredmények

206 szeptember 17-18   4×4 Trial Bajnokság   3. forduló  –   Somogybabod:
Eredmények:

ORIGINAL:

6. helyezés : PRÉDL ZOLTÁN – TEGLOVICS ROLAND

STANDARD:

4. helyezés: HARTUNG BALÁZS – LENHOFFER ZSOLT
7. helyezés: SZABÓ LAJOS – HARTUNG PÉTER

 

2016 július 30-31.  Eurotrial Bajnokság – Németország

Nemzetek versenyén: Magyarország III. hely
ORIGINÁL KATEGÓRIA:
I. helyezés Grünwald Pál –Németh László
II. helyezés Dominik Keuper
III. helyezés Eigner Mihály
V. helyezés Kónya János
XI. helyezés Sollnar Norbert – Braeuner Hans
STANDARD KATEGÓRIA:
I. helyezés Molnár Zoltán Mofly
PROMODIFIED KATEGÓRIA:
VII. helyezés Hajdu Róbert – Szopko Ádám
XXV. helyezés Magyar Szilárd

 

 

2016 június 18-19    4×4 Trial Bajnokság  2. forduló   –   Pusztaederics

Eredmények:

STANDARD:

2. helyezés: SZABÓ LAJOS – HARTUNG PÉTER
10. helyezés: HARTUNG BALÁZS – LENHOFFER ZSOLT

 

 

2016 április 16-17     4×4 Trial Bajnokság   1. forduló   –   Ácsteszér

Eredmények:

STANDARD:

3. helyezés: SZABÓ LAJOS – HARTUNG PÉTER
6. helyezés: HARTUNG BALÁZS – LENHOFFER ZSOLT

 

 

2016 március 19.  DTE 4×4 Tavaszi Zsongás

Eredmények:

QUAD
1 Szabó Árpád 31:08:21
2 Fehér Attila Kuncz Gábor 37:03:07
EXTRÉM
1 Pintér Attila Varga Éva 46:19:17
2 Pánovits Balázs Rulek Gábor N.É.
3 Birkás László Pám Brigitta N.É.
NAGY
1 Danyi Ádám Szili Rita 30:59:15
2 Teglovics Kornél Palancsa Vivien 34:36:00
3 Senkó László Hámori Bettina 38:24:86
4 Szabó Árpád Szabó Árpádné 38:42:83
5 Jakab László Szalai Gyula 39:03:02
6 Imre János Szakálos Brigitta 39:51:46
7 Fábián Tibor Fábián Anna, Réka 41:50:56
8 Csők István Csők Anett 44:49:33
9 Pénzes Krisztián 45:39:13
10 Simon Tamás Pénzes Krisztián 46:41:69
11 Tuboly József Kiss Ádám 48:11:36
12 Weisz József 48:20:60
13 Németh Tamás Karajcsics Dávid 51:20:36
14 Kovács Péter 61:42:52
15 László Norbert Tratnyek László 1:10:03:76
16 Tarr László Szépes Ildikó 1:12:16:84
17 Kopácsi József Kővágó Zoltán
18 Glück Péter Glück Szilvia
19 Horváth Csaba
20 Königsberger József Königsberger Dávid
21 Tóth Ádám Tóth Gergő
22 Fias Ádám Takács Vivien
23 Kovács András Vetési István
24 Bölcz Gábor Bölcz Dávid
25 Hencz Attila Bölcz Péter
26 Veres Gábor Milinki Krisztián
KICSI
1 Teglovics Roland Kántás Nikolett 37:36:37
2 Koltai Tibor Mátyás Gergő 37:40:97
3 Németh Balázs Rácz András 37:52:45
4 Schütz Gábor 38:17:48
5 Böröcz József Nagy Mercédesz 39:43:34
6 Fábián Renáta Simon Róbert 43:14:26
7 Szigeti Péter Horváth János 44:18:53
8 Stadler István Furján Tamás 45:06:36
9 Kiss Csaba Csők István 46:05:99
10 Györki Sándor Mátyás Péter 46:10:17
11 Kaposi Roland Koltai Tibor 48:46:80
12 Nyikos Attila Kállai Antal 52:30:22
13 Bali Roland Bali János 54:23:88
14 Erdősi Attila Edősi Márk 57:03:65
15 Sebestyén László 58:37:77
16 Tasnádi Roland Kocsis Krisztina 62:22:52
17 Schütz Péter Andresz Bianka
18 Antali Tamás
19 Szilas Csaba Götz Dániel
20 Nagy Béla Kömpf Erik
21 Szalai Balázs Nagyváradi Balázs
22 Radovits Bálint Radovits Gábor
23 Sipos Tamás Regel Patrik
24 Nemes Gábor Nemes Noel

 

 

2012-es Eredmények

MTTE 4×4 Triál Bajnokság 2012-es évében

Szabó Lajos – Hartung Péter a IV. helyezést érték el!

A Balatongyörökben megtartott 2012 évi 4×4 Triál Bajnokság Díjkiosztóján a résztvevők szavazata alapján a Somogybabodon megszervezett forduló volt a legjobb.

A szavazatokat ezúton köszönjük, és bízunk benne, hogy a 2013-as évben is jól fogjátok érezni magatokat a Somogybabodi fordulón!

MTTE 4×4 Triál Bajnokság 2012

1. forduló: Kereki 2012.03.31.

Standard kategória:

2. helyezett: Szabó Lajos – Hartung Péter

2. forduló: Somogybabod 2012.05.19.

Original kategória:

1. helyezett: Tóth Dániel – Sipos Krisztina

3. helyezett: Györki Sándor – Gadácsi Dominika

Standard kategória:

4. helyezett: Szabó Lajos – Fehér Zoltán

3. forduló: Pusztaederics 2012.06.09.

Standard kategória:

2. helyezett: Szabó Lajos – Hartung Péter

 

Zyma trophy: november 24.

NORMÁL KICSI kategória:

2 . helyezett: Györki Sándor – Gadácsi Dominika

10. helyezett: Hartung Péter – Szabó Lajos

11. helyezett: Gazdag Richárd – Gazdagné Szűcs Noémi

14. helyezett: Fias Szabolcs – Fehér Zoltán

18. helyezett: Csonták Csaba – Csontákné Krisztina

24. helyezett: Ambrus Attila – Györei József

 

 

 

 

2010-es Eredmények

X. Jubileumi Zyma Trophy (Loco 4×4) 2010.11.06. – Somogyvár

normál kicsi kategória:

2. helyezett: Tóth Dániel – Sipos Krisztina

profi kicsi kategória:

4. helyezett: Fias Szabolcs – Szabó Lajos

5. helyezett: Hartung Balázs – Gulyás Gábor

 

LOCO 4×4 Trophy 2010.07.17. – Bárdudvarnok

normál kicsi kategória:

2. helyezett: Tóth Dániel – Sipos Krisztina

11. helyezett: Szunyogh Ádám – Lóth András

extra-profi kategória:

4. helyezett: Fias Szabolcs

5. helyezett: Hartung Balázs – Kósa János

24. Nemzetközi Terepjáró Fesztivál – Somogybabod – 2010.05.21-23.

Triál:

1. helyezett: Szabó Lajos – Hartung Péter

2. helyezett: Hartung Balázs – Lenhoffer Zsolt

Falmászás:

1. helyezett: Zsoldos Zsombor

7. Nemzeti 4×4 Triál Bajnokság 2010

1. futam – Hajmáskér –  2010.03.27-28.

Standard kategória:

2. helyezett: Szabó Lajos – Hartung Péter

Modified kategória:

3. helyezett: Hartung Balázs – Lenhoffer Zsolt

Junior kategória:

2. helyezett: Szabó Péter – Szabó Lajos

2. futam – Öcs – 2010.04.17-18.

Standard kategória:

4. helyezett: Szabó Lajos – Hartung Péter

5. helyezett: Zsoldos Zsombor – Lóth András

Modified kategória:

2. helyezett: Hartung Balázs – Lenhoffer Zsolt

Junior kategória:

3. helyezett: Szabó Péter – Szabó Lajos

 

Korábbi Főbb Eredmények

KIALAKÍTÁS ALATT!!!

Európa Bajnokságon a tagjaink által elért eredmények:

Eurotrial – Magyarország 2005.

Standard kategória: 7. helyezett: Molnár Zoltán “Mofly” – Szabó Lajos

Magyar Bajnokságokon a tagjaink által elért eredmények:

6. Nemzeti 4×4 Triál Bajnokság 2009

Standard kategória:

Magyar Bajnok: Szabó Lajos – Hartung Péter

8. helyezett: Zsoldos Zsombor – Dandé László

Modified kategória:

4. helyezett: Hartung Balázs – Lenhoffer Zsolt

 

5. Nemzeti 4×4 Triál Bajnokság 2008

Standard kategória:

8. helyezett: Szabó Lajos – Berta Csabi

9. helyezett: Zsoldos Zsombor – Szunyogh Ádám

 

4. Nemzeti 4×4 Triál Bajnokság 2007

Standard kategória:

3. helyezett: Szabó Lajos – Berta Csabi

4. helyezett: Dandé László – Prédl Zoltán